Підприємству потрібні працівники: Івано-Франківський Локомотиворемонтний завод отримав замовлення на майже 100 мільйонів гривень | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает city-pages.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зараз тут ремонтують спеціальний самохідний рухомий склад. На сьогодні на заводі є дві дрезини: одна вже відремонтована, інша – ще в процесі. А найближчим часом мають приїхати ще дві машини.


«Автомоториси, колісні пари, двигунів та інших комплектуючих для колійної техніки – все це ремонтується на нашому заводі. Ми виграли тендера, адже є надійним партнером «Укрзалізниці». Крім того, будемо працювати і з комерційними підприємствами. Це дасть можливість заводу активніше працювати та залучати додаткові кошти від приватних структур. Словом, до кінця року маємо багато роботи», – підсумував Руслан Терешко, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.


Міський голова Руслан Марцінків час від часу навідується на завод, щоб перевірити як йдуть справи.


«Я задоволений роботою заводу. Тішуся, що вдалося зберегти таке велике підприємство. Плануємо на ньому виробляти колісні пари не лише до тепловозів, але й до вагонів. Готуємося до цього, адже це великі замовлення, після отримання яких завод запрацює ще інтенсивніше. Найбільша проблема, яка тут виникає – підприємству потрібні працівники. Тож запрошую на роботу сюди», – зазначив Руслан Марцінків.


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/pidpriyemstvu-potribni-pratsivniki-ivano-frankivskiy-lokomotivoremontniy-zavod-otrimav-zamovlennya-na-mayzhe-100-milyoniv-griven/”