Рятувальники Миколаївщини знайомили дітлахів із професією пожежного-рятувальника

Об этом сообщает repka-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Діти, які приїхали на морський курорт з різних куточків нашої країни дізнались про діяльність Миколаївської Служби порятунку.


8 липня співробітники 22 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області приймали в гостях хлопців та дівчат, відпочиваючих в дитячому оздоровчому таборі “Динамо” у м. Очаків.


Діти, які приїхали на морський курорт з різних куточків нашої країни дізнались про діяльність Миколаївської Служби порятунку. Їх провели приміщеннями частни, показали робочі кабінети, кімнати відпочинку, диспетчерську – де приймають виклики від громадян про пожежі, надзвичайні події, а також гараж. Динамівцям детально розповіли про спецодяг надзвичайників, захисне спорядження та комплектацію пожежно-рятувальної техніки.


Діти посиділи в сучасному пожежному автомобілі, приміряли спецкостюми. А на завершення, рятувальники нагадали правила поведінки на воді та у побуті і побажали відпочинку без ексцесів.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/рятувальники-миколаївщини-знайомили/”