Амфіполіс продовжує дивувати вчених потенційними цікавими знахідками

Під час геофізичної розвідки пагорба Каст в Амфіполісі вчені виявили структури, які можуть бути давніми будівлями, повідомило міністерство культури Греції. Раніше в Амфіполісі археологи знайшли і дослідили знайшли поховання знатної особи часів Олександра Македонського.

Команда вчених університету імені Аристотеля (Салоніки) з'ясувала, що більша частина пагорба складається з природних утворень. Всередині пагорба визначені статичні структури, які можуть бути давніми спорудами, йдеться в повідомленні міністерства.

Нині вже визначені місця, де будуть проведені необхідні археологічні дослідження і розкопки.

Нагадаємо, що поховання в Амфіполісі називають найбільшим археологічним відкриттям останніх десятиліть. Поховальний комплекс діаметром 158,4 метра з мармуровою стіною довжиною 497 метрів. У похованні вчені знайшли мозаїку, скульптури сфінксів і каріатид.

Археологи датують поховання останньою чвертю IV століття до нашої ери, разом з тим у похованні знайдені монети трьох періодів - із зображенням Олександра Македонського IV століття до нашої ери, II століття до нашої ери і III століття нашої ери.

http://gazeta.ua/articles/history/_amfipolis-prodovzhuye-divuvati-vchenih-potencijnimi-cikavimi-znahidkami/604185